ERGO HESTIA S.A.

POZNAJ NASZEGO PARTNERA

ERGO HESTIA S.A.

Powstała w 1991 r. Grupa Ergo Hestia to jedno z wiodących Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce. Jego mocną pozycję na rynku potwierdzają wyniki finansowe oraz liczne nagrody. Ergo Hestię tworzą trzy spółki ubezpieczeniowe: STU Ergo Hestia S.A., STU na Życie Ergo Hestia S.A. oraz MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Grupa oferuje ubezpieczenia dla klientów indywidualnych w zakresie ochrony majątku i życia, a także pełen wachlarz ubezpieczeń dla przedsiębiorstw. Właściciele małych i średnich firm mogą skorzystać z nowoczesnych pakietów takich jak, np. Hestia Biznes oraz Moja Firma. Z kolei duże przedsiębiorstwa mogą zakupić ubezpieczenia dostosowane do ich indywidualnych wymagań i specyfiki działalności.

W ofercie Ergo Hestii znajduje się również bogata propozycja polis komunikacyjnych: OC, AC, NNW czy Assistance. W przypadku ubezpieczeń samochodowych istnieje także możliwość skorzystania z pakietów. W skład pakietu podstawowego, tzw. Hestia 1, wchodzą m.in. polisa OC i AC, następstwa nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz szkody wyrządzone innym osobom w życiu prywatnym. Dla rodzin korzystnym rozwiązaniem jest zainwestowanie w pakiet Hestia 7, który obejmuje siedem najważniejszych ubezpieczeń, m.in. samochodowe, mieszkania oraz pomoc medyczną. Zapewnia to kompleksową ochronę dla całej rodziny i majątku.

Ergo Hestia nieustannie ulepsza swoje ubezpieczenia, wprowadzając coraz korzystniejsze dla klientów innowacje. W ciągu 20 lat Grupie zaufało ponad 3,6 miliona klientów indywidualnych oraz firm reprezentujących mały i średni biznes, a także największe korporacje. O dynamicznym rozwoju świadczy fakt, że co 13 sekund wystawiane są nowe polisy ubezpieczeniowe.

Ergo Hestia w liczbach

Już od ponad 18 lat działając na rynku ubezpieczeniowym
w Polsce, Ergo Hestia jest autorem wielu współtworzących
go nowoczesnych standardów.

Ergo Hestii zaufało 3 600 000 klientów indywidualnych
i ich rodzin oraz przedsiębiorcy i instytucje w całej Polsce.

Co 13 sekund wystawiana jest nowa polisa Ergo Hestii.
Co 1 minutę 03 sekundy zapada decyzja o wypłacie odszkodowania dla klienta.

Swój udział w rozwoju Ergo Hestii ma 1800 pracowników etatowych. Działają oni w centrali Grupy w Sopocie
oraz w 41 przedstawicielstwach regionalnych.

Dostępność dla klienta

Ergo Hestia to:
ogólnopolska sieć ponad 3 700 doradców ubezpieczeniowych, działających na terenie całego kraju.

Ergo Hestia to:
ponad 600 punktów obsługi klienta.

Ergo Hestia to:
ponad 60 punktów sprzedaży ubezpieczeń zlokalizowanych w największych centrach handlowych
na terenie kraju.

Obsługa klienta

Ergo Hestia to:
infolinia Hestia Kontakt 0801 107 107 kompleksowo obsługująca potrzeby naszych klientów.

Ergo Hestia to:
najlepszy w Polsce system likwidacji szkód nagrodzony godłem TERAZ POLSKA.

Ergo Hestia to:
ogólnopolska sieć mobilnych rzeczoznawców dokonujących oględzin na miejscu u klienta.

Ergo Hestia to:
eKonto ubezpieczeniowe, nowatorski na rynku polskim system pozwalający klientowi na pełną obsługę posiadanych ubezpieczeń przez internet.

Ergo Hestia to:
uproszczona likwidacja szkód o wartości do 5000 zł bez oględzin ? odszkodowanie można otrzymać na podstawie zgłoszenia dokonanego przez telefon lub eKonto.